Home » Nieuws » Graag doen wij een oproep aan onze leden en volgers

Graag doen wij een oproep aan onze leden en volgers

Gepubliceerd op 10 november 2015 19:53

Beste volgers, Dit geld niet alleen voor pups maar ook voor kittens. let hierop bij bv plaatsnamen die niet bij de adverteerder horen, voorbeeld ene Rudy adverteert vanuit Eindhoven terwijl hij in Belgiƫ woont, een bekende die onder Nijmegen adverteert en in Heijen woont, trek dit altijd na d.m.v het telefoonnummer, foto's die altijd bij een bepaalde handelaar bij bepaalde rassen worden gebruikt, dus niet de pups er liggen die op de foto staan, groeien op in huis terwijl de handel in een stal ligt, bij Belgische adverteerders moet een HK nummer vermeld worden, doen ze dat niet geef ons een seintje, dan melden we ze in Belgiƫ. mochten jullie twijfelen neem dan ook even contact met ons op.

oproep11-1.jpg


«   »